animal animal_przepraszam ze tak w okresie swiat

http://www.youtube.com/watch?v=2hB_hjEkiYA
joanna krupa
ZOBACZCIE!!!!
http://www.youtube.com/watch?v=D2dYNLwtRkc&feature=player_embedded

http://www.youtube.com/watch?v=42H7EY4AsF4&feature=player_embedded

http://www.youtube.com/watch?v=Jw8AqS4z-58&feature=player_embedded








http://advocacy.britannica.com/blog/advocacy/2008/08/rabbits-the-poster-child-for-animal-rights/

http://www.ratujfoki.pl/

"Sytuacja fok w Namibii nadal dramatyczna!

Sytuacja fok w Namibii pozostaje nadal dramatyczna – sprawa utknęła w miejscu, rząd namibijski zawziął się, a do tego Namibię odwiedziła delegacja z Kanady wyrażająca swoje poparcie - świetny komentarz Kanadyjczyka Paul'a Watson'a z organizacji Sea Shepherd:

Kilku kanadyjskich senatorów wybrało się niedawno na dwudniową wizytę do Namibi aby doglądać zabijania szczeniąt foczych na plażach tegoż kraju, gdzie z nieukrywaną radością nasycali się, obserwowali i przyklaskiwali okrutnej rzezi maleńkich foczek południowo afrykańskich. Przyklaskiwali gdy szczenięta focze leżały w agonii w kałużach krwii, podczas gdy nabijscy myśliwi śmiali się i pozowali do zdjęć z senatorami.

Nie wiadomo, czy po polowaniu posilano się surowymi sercami focząt, jak to niedawno uczynił premier Kanady Stephen Harper czy Gubernator Generalny Michealle Jean kilka miesięcy temu. Jedzenie surowych serc maleńkich fok oraz obserwowanie rzezi staje się ostatnio demontracją patriotyzmu kanadyjskiej północy gdzie mężczyzni aby wykazać swą zręczność zabijają pałką szczenięta a politycy demontstrują swój dziwkarski charakter popierając każde zboczenie w imię głosów wyborców. Kilka lat temu działacze Sea Shepherd sfilmowali myśliwego z Nowej Funladii, który po makabrycznej rzezi masturbował się na zakrwawionym pokładzie swej myśliwskiej łodzi.

Kanadyjscy polityce robili z siebie idiotów na arenie międzynarodowej odkąd Parlament Europejski zabronił importowania produktów foczych do UE poprzez jedzenie surowych, krwawiących serc foczych na pokaz, prosząc kanadyjską reprezentację olimpijską aby nosiła futra, nesesery oraz kurtki z futer i skór fok, a także poprzez ostentacyjne oglądanie zabijania szczeniąt foczych pałkami. Jasne jest, że decyzja PE wstrząsnęła Parlamentem Kanady w taki sposób, że niektórzy parlamentarzyści i senatorzy potracili rozum i skutecznie kompromitują Kanadę na forum międzynarodowym.

Grupa, która odwiedziła Namibię po powrocie do Kanady stwierdziła, że potrzebna jest współpraca pomiędzy parlamentami obu krajów w celu promocji rzezi fok w obu krajach na arenie międzynarodowej. Delegacja stwierdziła także, że jest bardzo zadowolona z wizyty w Namibii.
"

ps dzieki ellka08 za uzyczenie textu, fot.

ps2
W glowie mi sie nie miesci jak mozna, przywiazac w lesie psa i go tam zostawic.
przywiazac psu do szyii ciezarek i wrzucic do wody...aj
Jakiekolwiek zachowanie prowadzace do cierpienia, krzywdy bezpronnych zwierzat powinno byc stozej karane! Jak dla mnie nie tylko grzywna lecz tak jak w przypadku zycia ludzkiego, wiezieniem.
Dodatkowo bylabym za pracami na rzecz organizacji pomocy zwierzat, schronisk itp.
Dobrze pilnowalabym sumiennosci w tych dzialaniach.

Nie bede pisala mnostwa wywodow do tegoz tematu.
Mysle ze komentarz nasuwa sie sam wg sumienia kazdego odbiorcy.

No comments:

Post a Comment