Stockholm 17-18.12/11/Rapunzel of Sweden - POLSKA


Od jakiegoś czasu wszystkie filmiki które montuje, nagrywam nie "pamiętnym" Kodaczkiem ,a telefonem Nokia 500. Nigdy tego nie robiłam, ale dodam info o nim, gdyż dostaje coraz więcej pytań od was, "jteaki to modeln z filmiku?" i czy jest godny polecenia.

Czym wyróżnia się ten naprawdę lekki i kompaktowy model?
Nokia 500 to propozycja smartfona z Symbianem, która przygotowana została z myślą o użytkownikach ceniących sobie stylowe obudowy i aplikacje społecznościowe.

Co ważne, w zestawie standardowo użytkownicy utrzymują aż trzy różne pokrywy baterii. Wśród dostępnych kolorów są: różowy, żółty, niebieski, czarny i zielony.
Ja posiadam wersję białą telefonu :) natomiast dostępny jest też model w kolorze czarnym.
Smartfon firmy NOKIA wyposażony jest w aparat 5 Mpix. Zdjęcia można prosto z telefonu wysłać na serwisy społecznościowe, takie jak Facebook. O nawigacji etc nie będę wspominała, bo nie używam :P

Może jeszcze jakieś "suche" info :)))
Nokia 500 to jeden z pierwszych smartfonów, który na rynku pojawił się z systemem Symbian Anna, a wkrótce ma otrzymać aktualizację do najnowszej wersji Belle. Co więcej, Nokia zapowiedziała, że model dostanie także kolejne wersje systemu.

Bardzo polecam jeśli ktoś zastanawiał się właśnie nad tym modelem :)
To chyba tyle.

No comments:

Post a Comment