konkurs firmy BOSCH

WYNIKI!
W konkursie Boscha wygrało zdjęcie, nadesłane przez Marceline Tymejczyk 
Serdecznie gratuluje!Recenzja:
Jestem osobą która często się spieszy i raczej nie lubi samego rytuału prasowania. Miałam jednak okazję przetestować nowy model BOSCHA, więc już czas na jakąś opinię. 
Moim zdaniem jest to dobre żelazko, które urzekło mnie przydatną funkcją, dzięki której nigdy nic nie spale. Mówię o blokadzie dotykowej Sensor Secure. Żelazko grzeje tylko kiedy trzyma się je w dłoni!  Dla mnie, osoby zalatanej i chaotycznej jest super sprawa. Duża moc grzania , uderzenie pary na zagniecenia które błyskawicznie się prasują. Wszystko sprawnie i łatwo. Co ważne kabel ma długość 2,5 metrów, nie jest sztywny, przez co łatwo go zwinąć. Żelazko posiada szeroki wlew wody z tyłu, można wygodnie i szybko nalać wodę z kranu. Dodatkowym plusem jest to, że urządzenie posiada blokadę kapania wody. Jeśli ktoś często prasuje, wie jak potrafi być to uciążliwe. Podsumowując... jest to naprawdę bardzo dobre żelazko i szczerze polecam

KONKURS "Ekstremalne prasowanie"

Co trzeba zrobić?
Bądźcie kreatywni i zróbcie zdjęcie przedstawiające "przykład prasowania w nietypowym miejscu lub sytuacji". 

Zgłoszenia nadsyłajcie na adres konkurs@blomedia.pl
-podając w tytule nazwę bloga, z którego dowiedzieliście się o akcji!
To fajne bo dla każdego z blogów robiących dla WAS konkurs jest przewidziany zwycięzca.
Trzy najciekawsze prace otrzymają nowe żelazko Bosch TDA7680 a ich prace zostaną opublikowane na stronie firmy oraz moim blogu :))


Serdecznie zapraszam na FB firmy BOSCH
-ZAKOŃCZENIE KONKURSU-

No comments:

Post a Comment